Prosinec 2007

naruto-gaara

20. prosince 2007 v 13:13 filmi a seriály
Gaarův obličej Gaara je syn Čtvrtého Kazekageho, jeho sourozenci jsou Temari a Kankurou, Gaara je z nich nejmladší. Písečná vesnice byla oslabena, a tak Čtvrtý Kazekage požádal stařešiny z Písečné vesnice, aby do Gaary převtělili Shukaku (démon). Chtěli z Gaary udělat smrtící zbraň, kterou použijí na obranu vesnice. Kvůli tomuto převtělení Gaarova matka Kakura při porodu zemřela. Těsně před tím, než zemřela, tak proklela Písečnou vesnici doufajíc, že Gaara její smrt pomstí.
Gaaru trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Avšak když bylo Gaarovi šest let, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Důvodem toho činu bylo to, že si Kazekage myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě).
Malej Gaara Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - 愛 (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít, všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.
Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon v jeho těle. Gaara se tak stal citově vyřízeným, ale tichým člověkem. Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění osob, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého). Démon v jeho těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy nikdy nespí (krom když použije speciální Jutsu).
Gaara čumí z písku Gaarovou schopností je ovládání písku, díky tomu, že je do něj zaklet Shukaku, tak písek Gaaru ochraňuje automaticky. To ovšem způsobuje, že Gaara takměř nemůže používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu (tykev) plnou písku. Písek v nádobě je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v jeho nádobě se mu ovládá nejlépe.
Všechna Gaarova jutsu jsou založena na písku, většina z nich jsou jednoduché útočné a obranné techniky. Lze je však použít i pro jiné účely, například pro létání ve vzduchu (Sabaku Fuyuu - Pouštní zavěšení) nebo šmírování (Daisan no Me - Třetí oko). Během boje Gaara často používá kombinaci Sabaku Kyuu (pouštní rakev) a Sabaku Sousou (pouštní pohřeb).
Gaarovou hlavní obranou je Suna no Tate (písečný štít), tento štít Gaaru neustále ochraňuje i proti jeho vůli. Lze ho ovšem pokořit pomocí velké rychlosti a síly, což předvedl nejdříve Rock Lee, a pak i Uchiha Sasuke. Když písečný štít selže, tak má Gaara ještě v rukávu Suna no Yoroi (Písečné brnění). Je to vrstva velmi tvrdého písku na celém povrchu Gaarova těla, činí tak jeho tělo téměř nezranitelné, ale zase spotřebovává hodně Chakry.

Překlad jména

Celé Gaarovo jméno je Sabaku no Gaara - 砂瀑の我愛羅, neboli Písečný Gaara. Sabaku psané jako 砂瀑 znamená písečný vodopád, ale sabaku psané jako 砂漠 znamená poušť, proto se Gaarovi často říká Pouštní Gaara, správně by mělo být to první. Gaara se píše takto 我愛羅 a znamená démon milující sám sebe.

Techniky

Sabaku Kyuu (pouštní rakev)
Sabaku Sousou (pouštní pohřeb)
Sabakurou (pouštní vězení)
Saikou Zettai Bougyo: Shukaku no Tate (extrémně tvrdá dokonalá obrana: štít Shukaku)
Tanuki Neiri no Jutsu (technika předstíraného spánku)
Gokusamaisou (vězeňský písečný pohřeb)
Ryuusa Bakuryuu (vodopád pohyblivého písku)
Suna no Yoroi (písečné brnění)
Suna Bunshin (písečný klon)
Suna Shigure (písečný déšť)
Suna no Tate (písečný šťít)
Suna Shuriken (písečný shuriken)
Daisan no Me (třetí oko)
Fuuton: Mugen Sajin Daitoppa (uvolnění větru: obrovské protržení nekonečného mraku písku)
Sabaku Taisou (císařský pouštní pohřeb)
Sabaku Fuyuu (pouštní zavěšení)
Suna Raishin (hromový bůh písku)

22.bleskovka-konec

19. prosince 2007 v 14:37 bleskovky
diplom pro každého
NEVŠÍMEJTE SI TOHO JAK JE TAM NAPSÁNO :NAPIŠTE ASPON 3JMÉNA POSTAV..................
1.jak se jmenuje (podle seriálu)nejhezčí kluk ze seriálu naruto,po kterém holky šílí
2.komu říkají hunaté obočí?
3.hlahuj pro mě v sonb:pro mě:s-u-p-o-opro mou kamošku:zacfron(vyberte si je to jedno komu budete hlasovat)
4.kolikátej to byl hlas
5.co chceš na diplom21.bleskovka-konec

16. prosince 2007 v 10:17 bleskovky
tak a je tu další bleskovka,tahle bude jen o vaše štěstí
jáá
1.kolik mi je?
2.jaký mám borvu vlasů?
3.mám kluka?
4.do jaký třídy chodím?
5.co cheš na diplom?
naruto

9. prosince 2007 v 12:58 filmi a seriály
jak všichni víme serial naruto který tet v česku dává na jetix je skoro po celém světě populární

Student akademie

Academy Student Stát se Academy Studentem je první krok k tomu, stát se profesionálním ninjou. Studenti jsou vyučováni základy k tomu, aby se stali ninjama. Spíše než vykonávající mise, všechny studenti jsou vycvičení k tomu, aby zvládli základní techniky a schopnosti. Všichni studenti se zapisují ve velmi mladém věku věku. K tomu, aby se staly Geniny, studenti musí projít komplexním graduujícím testem. Projitím tohoto testu dává studentům velkou šanci stát se ve světě ohromným ninjou.. Není to moc lehký test a proto mnoho studentů neprojde. Procházení této hodnosti je pravděpodobně nejkritičtější stupeň směrem k tomu aby se stali elitními nindži.

Genin

GeninGenin je považovaný za nejnižší hodnost pro nindžu.Genini obvykle vykonávají krutou práci a špinavou práci.Vykonávají D mise. Každým Geninům jsou přiřazeni Jounini instruktoři. Jounin pomáhá cvičit Geniny, aby se stali modrými a zkušenými nindži.

Chuunin

ChuuninChuunin je hodnost středního nindži, aby jí nindža dosáhl musí absolvovat zkoušku; zkouška která bývá dvakrát za rok.Tým Genninů musí být nominovaný jejich Senseijem.A musí zvládnou všechny části zkoušky k tomu, aby prokázaly že on nebo ona má to co má mít správný Chuunin. Když byl Narutuv tým v Chuuninské zkoušce, jen jedna osoba dosáhla tohoto titulu (Shikamaru). Chuunin je považovaný za vůdce a je odpovědný za ty pod jeho příkazem. Jejich misijní parametry rozšiřují a zahrnout vyšší úrovně mise v rozsahu od jednoduchého doprovodu nebo shromáždění inteligence k tomu, aby otevřela boj a dokonce atentát.

Jounin

JouninTitulní Jounin je rozčleněný na dvě separátní kategorie. Předtím než získáte plný titul Jounin, jste, podle ujednání, Special Jounin. Toto je další hodnost nahoru z Chuunina a pokrývá všechno ,dělá, ale také zahrnuje vysoce rizikové mise mezi dalšími zeměmi, jako: doprovázející licenční poplatek. Tyto mise jsou mnohem víc delikátní a nebezpečné než předchozí mise. Kompletní Jounini jsou přiřazený k nejvíce nebezpečným a nejvyšší placení misí. Tyto mise mohou být cokoli z na vysoké úrovni mezinárodní atentáty ,doručování a sbírání důležitých dokumentů a smluv. Jen nindža s bohatstvím bojových zkušenosti se může stát plný Jounin. V nějakém bodu v Jounininově kariéře k ní nebo k němu bude přiřazený tým Geninů a bud je učit a provázet jejich vývoj. Tato zodpovědnost je obrovská , oni budou dohlížet na jejich studenty a jejich trénink a bubou odpovědní za jejich životy dokud se nestanou Chuuniny.

ANBU

ANBUANBU je přesně řada nindži. ANBU operuje jak na nejvyšší úrovni vrazi, vyšetřovatelé, a také lovci nindži.Jsou mlčenlivá organizace která existuje v každé vesnici a jsou na pokyn objednávky jejich Kage. Průměrná délka života pro ANBU členi žíjí krátce kvůli jejich nejnebezpečnějším úkolům;nosí zvířecí masky (reprezentující zvířata Zodiac) chrání jejich identitu a dále navodí obavu do jejich cílů. ANBU členové také mají tetování na rameně.

Sannin

SanninSannini jsou nindžové s nesmírnou schopností. Mnohokrát jsou tak silní, jestliže ne silnější, než Kage. Obvykle žijí mino vesnice, aby držely nízký profil ale jsou přinucený být ve styku s vesnicí čas od času pro bezpečnostní opatření. Orochimaru, Jiraiya, a Tsunade jsou všechno považovaní za Sanniny.

Kage

KageKage je skrytý vesnický příslušný vůdce. Kages jsou nindži to jsou mezi nejsilnější, jestliže ne nejsilnější nindža v jejich vesnici. K tomu, aby stal se Kage,musí lézt na příslovečný "žebřík" z Genin hodnosti. Kages jsou zodpovědní za ochranu a zdravý jejich lidí a celých důležitých pádů rozhodování na jejich ramenech. Tam je obecní úřad starších lidí kteří si často poradí na vysoké úrovni rozhodnutí, ale nakonec, Kage má finální slovo.

20.bleskovka-konec

9. prosince 2007 v 11:57 bleskovky
koukněte se na tohle video
ODPOVĚDI NEMUSÍ BÝT SPRÁVNÝ A MŮŽETE VYHRÁT(KDO ALE ODPOVÍ DOBŘE NA VŠECHNY OTÁZKY,ČEKÁ NA NĚHO PŘEKVÁPKO)
1.líbí se vám?
2.v jakém jazyce si myslíte že to zpívá?
3.o čem myslíte že spívá
4.CO CHCETE NA DIPLOM

19.bleskovka-konec

7. prosince 2007 v 18:45 bleskovky
1.chodili jste po domech za čerta mikuláše a anděla?(jestli ne -kdo kvám tedy přišel)
2.jestli ano za koho
3.co jste dobráho dostali nebo váš sourozenec
4.už jsto snědl(a)
5.co chceš na diplom?


omluva

6. prosince 2007 v 13:26 já a všichni kolem mě
mooooooooooooooooocinky se vám omlouvám,že jsem tu dlouho nebyla,blbnul nám totiž internet.právě vám píšu u kámošky.u mě doma si musíte počkat na 7.12 to je zíta (pátek).